Bildiğiniz gibi asil bir beyaz klasiğimiz vardır. Bu sayede yıllardır arkadaşlık sitesi hizmeti vermekteyiz bu sistemde canlı ve gerçek insanlardan oluşturmaktayız. Genel olarak sohbet sitesi diyebileceğimiz bir yer olmasıyla bilinmektedir.

Gerçek manada insanları daha güzel arkadaşlıklara itmeye yarayan ve bunu sağlamak için hiç bir ücret almayan sitemiz. Her geçen gün daha iyiye gitmektedir. Daha iyi uygulamalar, daha iyi platformlar ve daha gelişmiş serverler üzerinde çalışmaktayız. bu sayede gelecekte de sıkıntısız ve doğru bir yolda olduğunu göreceğiz.

Gün geçtikçe gelişen ve daha çok insanların çalışmasını ve kolaylaştıran veya boş vakitlerinde eğlenmesi için, stres atması için yeni çıkan teknoloji ürünleri varken bizlerin bu yeni akımlara ayak uydurmamız gerekmektedir. Bu yüzden daha çok yenilikçi yapıdayız. Tek ödün vermediğimiz konu asil beyazın bir seviyeli arkadaşlık yeri olarak kalmasını isteğimizdir.

Bu asilbeyaz.net adresimizde yaptığımız yeniliklerden bahsedersek. Daha çok telefondan giren kullanıcılarımıza kolaylık olması açısından geliştirmekteyiz. Kamera açma konusunda halen çalışmalar sürse de mobilden yetki kullanabilmek için uygun bir platform oluşturduk. sohbet edebilme konusunda da normal mobil uygulamamızdan daha iyi performans verdiğini görüyoruz. Bizim içinde en önemli konunun performans olduğunu düşünmekteyiz. Kullanıcılar sisteme giriş yaptığında donma veya kesintilerden uzak 7/24 anlık sohbeti yaşamasını istiyoruz. Tek temennimiz bu diyebiliriz. Yakında kameralar üzerindeki çalışmalarımızda son bulunca sistem olarak mobilden kesinti olmadan anlık olarak kameralı bir arkadaşlık yerine ulaşmış olacağız.

Klasik Asil Beyaz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir